Auta v porovnavači: žádné :: v poptávkovém formuláři: žádné
Vybermiauto.czAutodata › Novinky

Velké slevy u Citroënu? C5 Aircross stojí o 55 tisíc korun méně, má to ale háček

Vloženo: 4.9.2019

Francouzská automobilka s příchodem školního roku stahuje své ceny. Ruší ale přitom některé starší výhody a tak se většího snížení ceny dočkaly jen některé modely. Jde například o SUV C5 Aircross.

České zastoupení Citroënu patří mezi největší vyhlašovače slev na našem trhu. Často láká na nákupní ceny vozů, které jsou nižší o desítky tisíc korun. Ne vždy je to ale úplně pravda. Příkladem budiž SUV Citroën C5 Aircross. To podle ceníku zlevnilo o 55 tisíc korun a to ve všech třech výbavách.

Auto tak nově pořídíte už od 495 000 korun. Cena je platná pro verzi Live s motorem 1.2 Puretech. Ta samá jednotka ve druhé výbavě Feel vyjde na 535 000 korun. Top verze Sine pak stojí 635 000 korun opět s tímto benzinovým motorem. Kompletní ceny Citroënu C5 Aircross najdete v jeho ceníku, který je pod tímto odkazem.

Spolu se slevami ale končí staré výhody, které Citroën nabízel. Na nákup verze Live to bylo 30 tisíc korun, na Feel 40 a na Shine 50 tisíc korun. Z logiky tedy vyplývá, že nejvíce ušetříte u základního provedení, které je o 15 tisíc korun levnější než o prázdninách. Naopak top varianta zlevnila jen o pět tisícikorun.

Středně velké SUV Citroën C5 Aircross má stejný základ s Peugeotem 3008 a Opelem Grandald X. Provnali jsme ho proto s jeho sourozenci a jako bonus přizvali i nošovický Hyundai Tucson. Jak porovnání dopadlo? Klikněte na tento link.

Nezapomeňte se také podívat na přehled středně velkých SUV do ceny 700 tisíc korun. Vybírali jsme modely s benzinovým motorem a pohonem předních kol. Více zde.

Související články

Honda HR-V po faceliftu už jezdí v Česku. Co přinesl nového?
Renault zlevnil model Kadjar. Ušetříte ve všech výbavách
Toyota Yaris jezdí v novém ročníku. Zahodila některé motory, má novou výbavu
Fiat 500 žije i po 12 letech. Má novou výbavu a mírně zdražil

blog comments powered by Disqus

Peugeot odstartoval každoroční slevovou akci. Vyplatilo se čekat?
Počínaje dnešním dnem začíná speciální nabídka 7 dní Peugeot, přinášející zvýhodněné ceny některých modelů. O jaké vozy se jedná a jak vysoké jsou slevy? To se dočtete v našem přehledu.
16.9.2019 | více
 

Na trhu je nový městský crossover. KIA XCeed s bohatou výbavou pod 500 tisíc korun
Kronika rodu Ceedů má novou kapitolu. Korejská rodina se rozrostla o nového robustního člena a s cenovkou 489 980 korun ho představuje na českém trhu. Co nového nabídne?
12.9.2019 | více
 

Renault Koleos přijíždí s novou tváří a výhodnější cenou
Francouzské SUV si pro nadcházející podzim pořídilo nový kabát a pod něj i nové motory. Výbavy se však neměnily. Jak si vede v porovnání s konkurenty a předchozí verzí? To se dočtete v našem článku.
10.9.2019 | více
 

Velké slevy u Citroënu? C5 Aircross stojí o 55 tisíc korun méně, má to ale háček
Francouzská automobilka s příchodem školního roku stahuje své ceny. Ruší ale přitom některé starší výhody a tak se většího snížení ceny dočkaly jen některé modely. Jde například o SUV C5 Aircross.
4.9.2019 | více
 

Fiat 500 žije i po 12 letech. Má novou výbavu a mírně zdražil
Stylové městské mini dostalo verzi Dolcevita pro standardní karoserii i kabriolet. Odkazuje na slavný film. Ostatní verze zůstávají v prodeji jen s vyšší cenovkou.
30.8.2019 | více
 

Všechny články | Odebírat RSS kanál