Auta v porovnavači: žádné :: v poptávkovém formuláři: žádné
Vybermiauto.czAutodata › Novinky

Lepší než vlastní: Operatio.cz vstupuje na trh operativních leasingů

Komerční prezentace

Vloženo: 18.8.2017

Už nějakou dobu se operativní leasing těší stále větší oblibě. Na západ od našich hranic tento způsob pořízení vozu převálcoval klasický leasing, u nás můžeme hovořit o 30% meziročním nárůstu.

Zákazníci z řad firem i soukromé osoby jsou lákáni především na nízké měsíční splátky, těžko se ale odolává i nabídkám nulových provozních a servisních nákladů. Jak se ale ve všem neztratit, nenaletět a jak si objednat nové auto co nejsnadněji?

Počátkem tohoto roku spustila společnost OPERATIO zcela revoluční webový portál operatio.cz, který oproti konkurenci přináší mnohá vylepšení. Jako jediná služba podobného typu na českém trhu se už od počátku zaměřuje na skladové a také zánovní, takzvané roční, vozy smluvních prodejců. V aktuální nabídce figuruje téměř stovka automobilů různých kategorií i výrobců napříč spektrem. A další vozy přibývají každým dnem. „Vymezujeme se od poněkud hraničních praktik konkurence, ale i valné většiny internetových srovnávačů. Dále na našich webových stránkách nepoužíváme zavádějící fotografie vozů v nejvyšších výbavách. A kontroverzní označení ceny slůvkem „od“ je pro nás tabu. Zákazník jednoduše a přehledně vidí přesně to, co kupuje,“ říká ředitel společnosti Petr Bašek.

Nutno zmínit, že kromě přehledné nabídky si klient může svůj nový vůz užít poměrně záhy. “Zákazník odjíždí v novém voze v průměru do 14 dnů,” dodává Petr Bašek. K rychlému vyřízení přispívá nejen nabídka vozů skladem, ale i kompletní objednání online na portálu operatio.cz. Zákazník si svůj nový automobil objednává z pohodlí domova a během tří jednoduchých kroků může mít hotovo. „Snažili jsme se o takové webové rozhraní, které bude jednoduché, maximálně funkční a zároveň uživatelsky příjemné. Neustále pracujeme na dalších novinkách a vylepšení. Do budoucna navíc plánujeme rozjezd doplňkových služeb, které si zákazníci budou moci sjednat rovněž jednoduše a online,” doplňuje Jan Vágenknecht, který za vývojem celého portálu stojí. Dle jeho slov je dlouhodobým cílem projektu nabídnout komplexní platformu pro firemní, resp. rodinnou mobilitu, včetně doplňkových služeb, online a na jednom místě.

blog comments powered by Disqus

Citroën Berlingo zlevňuje. Na krátké i XL verzi lze ušetřit 20 tisíc korun
České zastoupení francouzské automobilky srazilo cenu vybraných modelů. Sleva se týká i oblíbeného kompaktního MPV Berlingo a to jak jeho krátké verze, tak prodloužené varianty XL. Nejdostupnější je za 399 900 korun.
25.2.2021 | více
 

Škoda Octavia rozšířila nabídku svých motorů. Láká i na benzin s automatem a 4x4
Mladá Boleslav pokračuje v rozšiřování nabídky motorizací pro svůj bestseller. Škoda Octavia se nově nabízí s motorem na CNG v kombinaci s manuální převodovkou. Novinkou je také zajímavá motorizace 2.0 TSI o výkonu 140 kW s automatickou převodovkou DSG a pohonem všech kol.
22.2.2021 | více
 

Mitsubishi Space Star má novou výbavu. Díky ní je druhým nejlevnějším autem v Česku
Japonská automobilka obnovila prodej nejlevnější výbavy svého miniaturního modelu Space Star na českém trhu. Verze Inform vyjde s motorem 1.2 MIVEC na 239 850 Kč. Auto je nyní o 10 tisíc korun dražší než Hyundai i10.
19.2.2021 | více
 

Kia Sorento dostala novou verzi do zásuvky. Pro chudé ale není
Korejská automobilka zveřejnila ceny nové motorizace pro své velké SUV Kia Sorento. Jde o plug-in hybridní systém označený jako 1.6 T-GDI PHEV. Začíná na ceně 1 319 980 korun.
17.2.2021 | více
 

Obrovské slevy u Nissanu. Na SUV X-Trail ušetříte až 132 tisíc korun
Japonská automobilka láká zájemce o nové SUV na zajímavé ceny. U svého modelu X-Trail zlevnila benzinový motor 1.3 DIG-T o 132 tisíc korun. Nejlevněji ho pořídíte za 610 900 korun.
15.2.2021 | více
 

Všechny články | Odebírat RSS kanál