Auta v porovnavači: žádné :: v poptávkovém formuláři: žádné
Vybermiauto.czAutodata › Novinky

Lepší než vlastní: Operatio.cz vstupuje na trh operativních leasingů

Komerční prezentace

Vloženo: 18.8.2017

Už nějakou dobu se operativní leasing těší stále větší oblibě. Na západ od našich hranic tento způsob pořízení vozu převálcoval klasický leasing, u nás můžeme hovořit o 30% meziročním nárůstu.

Zákazníci z řad firem i soukromé osoby jsou lákáni především na nízké měsíční splátky, těžko se ale odolává i nabídkám nulových provozních a servisních nákladů. Jak se ale ve všem neztratit, nenaletět a jak si objednat nové auto co nejsnadněji?

Počátkem tohoto roku spustila společnost OPERATIO zcela revoluční webový portál operatio.cz, který oproti konkurenci přináší mnohá vylepšení. Jako jediná služba podobného typu na českém trhu se už od počátku zaměřuje na skladové a také zánovní, takzvané roční, vozy smluvních prodejců. V aktuální nabídce figuruje téměř stovka automobilů různých kategorií i výrobců napříč spektrem. A další vozy přibývají každým dnem. „Vymezujeme se od poněkud hraničních praktik konkurence, ale i valné většiny internetových srovnávačů. Dále na našich webových stránkách nepoužíváme zavádějící fotografie vozů v nejvyšších výbavách. A kontroverzní označení ceny slůvkem „od“ je pro nás tabu. Zákazník jednoduše a přehledně vidí přesně to, co kupuje,“ říká ředitel společnosti Petr Bašek.

Nutno zmínit, že kromě přehledné nabídky si klient může svůj nový vůz užít poměrně záhy. “Zákazník odjíždí v novém voze v průměru do 14 dnů,” dodává Petr Bašek. K rychlému vyřízení přispívá nejen nabídka vozů skladem, ale i kompletní objednání online na portálu operatio.cz. Zákazník si svůj nový automobil objednává z pohodlí domova a během tří jednoduchých kroků může mít hotovo. „Snažili jsme se o takové webové rozhraní, které bude jednoduché, maximálně funkční a zároveň uživatelsky příjemné. Neustále pracujeme na dalších novinkách a vylepšení. Do budoucna navíc plánujeme rozjezd doplňkových služeb, které si zákazníci budou moci sjednat rovněž jednoduše a online,” doplňuje Jan Vágenknecht, který za vývojem celého portálu stojí. Dle jeho slov je dlouhodobým cílem projektu nabídnout komplexní platformu pro firemní, resp. rodinnou mobilitu, včetně doplňkových služeb, online a na jednom místě.

blog comments powered by Disqus

Hyundai i30 se prodává pod 300 tisíc korun. Je nejlevnější kompaktní hatchback v Česku
České zastoupení korejské automobilky radikálně snížilo cenu u základního modelu. Výhodně koupíte také jeho praktičtější provedení Kombi. V ceníku se navíc objevila nová výbava. Víme víc.
17.10.2019 | více
 

Honda CR-V zlevnila. Ušetříte až 35 tisíc korun, ale jen na některých motorech
Japonská automobilka proměnila nabídku u svého SUV střední velikosti. Honda CR-V sice v několika motorizacích zdražil, ale našli jsem i celou řadu slev. Víme, kde lze ušetřit. Čtěte dál
13.10.2019 | více
 

Ford Puma je na českém trhu. Začíná na 449 900 korunách
Auto je možné objednávat už teď, první vozy se ale lidem dostanou do ruky až v dubnu příštího roku. Chystají se i další motory.
4.10.2019 | více
 

Škoda Superb už jezdí jako hybrid do zásuvky. Začíná na 876 900 korunách
Verze PHEV je dostupná jak pro liftback, tak pro verzi Combi. Auto je k dispozici celkem ve čtyřech výbavách. Tady jsou podrobnosti.
25.9.2019 | více
 

Peugeot odstartoval každoroční slevovou akci. Vyplatilo se čekat?
Počínaje dnešním dnem začíná speciální nabídka 7 dní Peugeot, přinášející zvýhodněné ceny některých modelů. O jaké vozy se jedná a jak vysoké jsou slevy? To se dočtete v našem přehledu.
16.9.2019 | více
 

Všechny články | Odebírat RSS kanál