Auta v porovnavači: žádné :: v poptávkovém formuláři: žádné
Vybermiauto.czAutodata › Novinky

Lepší než vlastní: Operatio.cz vstupuje na trh operativních leasingů

Komerční prezentace

Vloženo: 18.8.2017

Už nějakou dobu se operativní leasing těší stále větší oblibě. Na západ od našich hranic tento způsob pořízení vozu převálcoval klasický leasing, u nás můžeme hovořit o 30% meziročním nárůstu.

Zákazníci z řad firem i soukromé osoby jsou lákáni především na nízké měsíční splátky, těžko se ale odolává i nabídkám nulových provozních a servisních nákladů. Jak se ale ve všem neztratit, nenaletět a jak si objednat nové auto co nejsnadněji?

Počátkem tohoto roku spustila společnost OPERATIO zcela revoluční webový portál operatio.cz, který oproti konkurenci přináší mnohá vylepšení. Jako jediná služba podobného typu na českém trhu se už od počátku zaměřuje na skladové a také zánovní, takzvané roční, vozy smluvních prodejců. V aktuální nabídce figuruje téměř stovka automobilů různých kategorií i výrobců napříč spektrem. A další vozy přibývají každým dnem. „Vymezujeme se od poněkud hraničních praktik konkurence, ale i valné většiny internetových srovnávačů. Dále na našich webových stránkách nepoužíváme zavádějící fotografie vozů v nejvyšších výbavách. A kontroverzní označení ceny slůvkem „od“ je pro nás tabu. Zákazník jednoduše a přehledně vidí přesně to, co kupuje,“ říká ředitel společnosti Petr Bašek.

Nutno zmínit, že kromě přehledné nabídky si klient může svůj nový vůz užít poměrně záhy. “Zákazník odjíždí v novém voze v průměru do 14 dnů,” dodává Petr Bašek. K rychlému vyřízení přispívá nejen nabídka vozů skladem, ale i kompletní objednání online na portálu operatio.cz. Zákazník si svůj nový automobil objednává z pohodlí domova a během tří jednoduchých kroků může mít hotovo. „Snažili jsme se o takové webové rozhraní, které bude jednoduché, maximálně funkční a zároveň uživatelsky příjemné. Neustále pracujeme na dalších novinkách a vylepšení. Do budoucna navíc plánujeme rozjezd doplňkových služeb, které si zákazníci budou moci sjednat rovněž jednoduše a online,” doplňuje Jan Vágenknecht, který za vývojem celého portálu stojí. Dle jeho slov je dlouhodobým cílem projektu nabídnout komplexní platformu pro firemní, resp. rodinnou mobilitu, včetně doplňkových služeb, online a na jednom místě.

blog comments powered by Disqus

Hyundai zdražil své nejmenší hatchbacky. Za i10 a i20 zaplatíte víc
V červnu se zvedají ceny u korejské automobilky. Zdražení se týká Hyundai i10 a i20 a to ve všech výbavách. Navíc se platí 10 tisíc korun.
1.6.2020 | více
 

Nejlevnějším mild-hybridům kraluje Suzuki. Tři koupíte do 300 tisíc korun
Nabídka vozů s mild-hybridními motory se na českém trhu rozšiřuje. Hledali jsme nejlevnější modely, celkem našli 10 do částky 700 tisíc korun. Tři z nich se ale dokonce vejdou pod 300 tisíc.
27.5.2020 | více
 

Toyota Yaris je v Česku od 335 tisíc korun. Máme podrobný ceník
Japonská automobilka už na českém trhu prodává novou generaci Toyoty Yaris. Malý městský hatchback se prodává se třemi benzinovými motory a v pěti výbavách. Podívejte se na podrobnosti.
25.5.2020 | více
 

Toyota CH-R láká na obrovskou slevu. Zlevnila o 60 tisíc korun
Japonská automobilka chce zřejmě nalákat víc českých zákazníků do svých showroomů. Toyota CH-R zlevnila ve výbavě Comfort o 60 tisíc korun. Vyšší verze Selection a Style jsou naopak dražší.
23.5.2020 | více
 

Seat Leon je na českém trhu jako hatchback i kombi. Známe detailní ceny
Španělský model z nižší střední třídy se před časem objevil na českém trhu. Nyní jsme ho zanesli i do našeho katalogu. Auto se rovnou prodává ve dvou karosářských verzích, tedy jako hatchback a kombi zvané Sportstourer.
19.5.2020 | více
 

Všechny články | Odebírat RSS kanál