Auta v porovnavači: žádné :: v poptávkovém formuláři: žádné
Vybermiauto.czAutodata › Novinky

Hyundai upravil akci, ve které dává slevu za roky, kdy zákazník vlastní řidičák a vůz značky

Vloženo: 1.8.2018

Hyundai od začátku prázdnin dává slevu za každý rok, kdy zákazník vlastní řidičský průkaz a za každý rok, kdy vlastní vůz této značky. Tyto bonusy nově zavedl u dalších modelů, u některých je snížil a u některých zvýšil. Nově odměňuje také podnikatele za každý rok činnosti.

U malých automobilů i10, i20 a ix20 se sleva za každý rok držení řidičského průkazu a za každý rok vlastnění vozu Hyundai snížila na polovinu - z tisícovky na pětistovku. Finální sleva pro i10 v nejlevnější výbavě Family (od 229 990 korun) nesmí přesáhnout 25 tisíc korun.

Nově byla sleva tisíc korun za výše uvedené činnosti zavedena na rodinný model i30 hatchback (na obrázku). U karosářských verzí kombi a fastback již byla ve stejné výši aplikována na začátku prázdnin. 

K jejímu zdvojnásobení z tisícovky na dva tisíce korun došlo u rodinného SUV Tucson, manažerských modelů i40 a i40 kombi a velkých SUV Santa Fe a Grand Santa Fe. U všech těchto vozů byla také nově zavedena sleva pro podnikatele v hodnotě 2000 korun bez DPH za každý rok podnikání. Tato akce také týká všech variant modelu i30 s výjimkou sportovní verze N a malého SUV Kona. U něj také zůstávají slevy za délku trvání řidičáku a vlastnictví hyundaie ve výši tisíc korun.

U většiny modelů značky Hyundai došlo také na začátku prázdnin a nyní v srpnu k úpravám ceníků. Podrobně se k jednotlivým modelům dostaneme v nejbližších dnech.

Ceníky, technické údaje nebo recenze výše zmíněných modelů naleznete po kliknutí na aktivní jméno automobilu.

Související články

Akční výbavy Hyundai i30 Best of Czech zdražily o 20 tisíc korun, novinkou je tzv. Startovné

blog comments powered by Disqus

Citroën Berlingo zlevňuje. Na krátké i XL verzi lze ušetřit 20 tisíc korun
České zastoupení francouzské automobilky srazilo cenu vybraných modelů. Sleva se týká i oblíbeného kompaktního MPV Berlingo a to jak jeho krátké verze, tak prodloužené varianty XL. Nejdostupnější je za 399 900 korun.
25.2.2021 | více
 

Škoda Octavia rozšířila nabídku svých motorů. Láká i na benzin s automatem a 4x4
Mladá Boleslav pokračuje v rozšiřování nabídky motorizací pro svůj bestseller. Škoda Octavia se nově nabízí s motorem na CNG v kombinaci s manuální převodovkou. Novinkou je také zajímavá motorizace 2.0 TSI o výkonu 140 kW s automatickou převodovkou DSG a pohonem všech kol.
22.2.2021 | více
 

Mitsubishi Space Star má novou výbavu. Díky ní je druhým nejlevnějším autem v Česku
Japonská automobilka obnovila prodej nejlevnější výbavy svého miniaturního modelu Space Star na českém trhu. Verze Inform vyjde s motorem 1.2 MIVEC na 239 850 Kč. Auto je nyní o 10 tisíc korun dražší než Hyundai i10.
19.2.2021 | více
 

Kia Sorento dostala novou verzi do zásuvky. Pro chudé ale není
Korejská automobilka zveřejnila ceny nové motorizace pro své velké SUV Kia Sorento. Jde o plug-in hybridní systém označený jako 1.6 T-GDI PHEV. Začíná na ceně 1 319 980 korun.
17.2.2021 | více
 

Obrovské slevy u Nissanu. Na SUV X-Trail ušetříte až 132 tisíc korun
Japonská automobilka láká zájemce o nové SUV na zajímavé ceny. U svého modelu X-Trail zlevnila benzinový motor 1.3 DIG-T o 132 tisíc korun. Nejlevněji ho pořídíte za 610 900 korun.
15.2.2021 | více
 

Všechny články | Odebírat RSS kanál