Auta v porovnavači: žádné :: v poptávkovém formuláři: žádné
Vybermiauto.czAutodata › Novinky

Hyundai upravil akci, ve které dává slevu za roky, kdy zákazník vlastní řidičák a vůz značky

Vloženo: 1.8.2018

Hyundai od začátku prázdnin dává slevu za každý rok, kdy zákazník vlastní řidičský průkaz a za každý rok, kdy vlastní vůz této značky. Tyto bonusy nově zavedl u dalších modelů, u některých je snížil a u některých zvýšil. Nově odměňuje také podnikatele za každý rok činnosti.

U malých automobilů i10, i20 a ix20 se sleva za každý rok držení řidičského průkazu a za každý rok vlastnění vozu Hyundai snížila na polovinu - z tisícovky na pětistovku. Finální sleva pro i10 v nejlevnější výbavě Family (od 229 990 korun) nesmí přesáhnout 25 tisíc korun.

Nově byla sleva tisíc korun za výše uvedené činnosti zavedena na rodinný model i30 hatchback (na obrázku). U karosářských verzí kombi a fastback již byla ve stejné výši aplikována na začátku prázdnin. 

K jejímu zdvojnásobení z tisícovky na dva tisíce korun došlo u rodinného SUV Tucson, manažerských modelů i40 a i40 kombi a velkých SUV Santa Fe a Grand Santa Fe. U všech těchto vozů byla také nově zavedena sleva pro podnikatele v hodnotě 2000 korun bez DPH za každý rok podnikání. Tato akce také týká všech variant modelu i30 s výjimkou sportovní verze N a malého SUV Kona. U něj také zůstávají slevy za délku trvání řidičáku a vlastnictví hyundaie ve výši tisíc korun.

U většiny modelů značky Hyundai došlo také na začátku prázdnin a nyní v srpnu k úpravám ceníků. Podrobně se k jednotlivým modelům dostaneme v nejbližších dnech.

Ceníky, technické údaje nebo recenze výše zmíněných modelů naleznete po kliknutí na aktivní jméno automobilu.

Související články

Akční výbavy Hyundai i30 Best of Czech zdražily o 20 tisíc korun, novinkou je tzv. Startovné

blog comments powered by Disqus

Toyota Yaris jezdí v novém ročníku. Zahodila některé motory, má novou výbavu
Na českém trhu se už nabízí malý hatchback Toyota Yaris v modelovém provedení 2020. To znamená změnu nabídky motorizací, vybrané jednotky zahodily třídveřové i pětidveřová verze. K dispozici je také nová výbava. Nějakou dobu se ale bude současně prodávat ještě starší verze 2019.
19.5.2019 | více
 

Prodeje aut v Česku už klesají pomaleji. Na špici se drží Škoda, VW a Dacia
Statistiky dubnových prodejů Sdružení dovozců automobilů (SDA) ukazují, že pokles v prodejích aut se zpomaluje. Přesto je ve srovnání s loňskem pořád citelný, zejména pokud jde o první čtyři měsíce a ne jen duben. Pořadí značek je skoro stejné.
15.5.2019 | více
 

Někteří na ně nadávají, jiní na ně nedají dopustit. Přehled automobilových asistentů
Elektronické systémy jedni vítají pro jejich přínos bezpečnosti, další zatracují, protože nechtějí, aby jim počítače „kecaly“ do řízení.
15.5.2019 | více
 

Renault zlevnil model Kadjar. Ušetříte ve všech výbavách
Kompaktní SUV Renualt Kadjar je levnější. Na jaro si totiž Francouzi přichystali slevu. Ta se promítá ve všech výbavových verzích. Víme, kolik se dá ušetřit.
13.5.2019 | více
 

Seat vrací oblíbené benzinové motory do svého SUV Ateca
Nejen kvůli emisím, ale později i kvůli nestíhající výrobě musely značky koncernu Volkswagen na čas vyřadit z ceníků některé benzinové motory. Teď se vracejí zpět. Má je například i Seat Ateca, který se v Česku začal nabízet v modelovém provedení pro rok 2020.
9.5.2019 | více
 

Všechny články | Odebírat RSS kanál