Auta v porovnavači: žádné :: v poptávkovém formuláři: žádné
Vybermiauto.czAutodata › Novinky

Hyundai upravil akci, ve které dává slevu za roky, kdy zákazník vlastní řidičák a vůz značky

Vloženo: 1.8.2018

Hyundai od začátku prázdnin dává slevu za každý rok, kdy zákazník vlastní řidičský průkaz a za každý rok, kdy vlastní vůz této značky. Tyto bonusy nově zavedl u dalších modelů, u některých je snížil a u některých zvýšil. Nově odměňuje také podnikatele za každý rok činnosti.

U malých automobilů i10, i20 a ix20 se sleva za každý rok držení řidičského průkazu a za každý rok vlastnění vozu Hyundai snížila na polovinu - z tisícovky na pětistovku. Finální sleva pro i10 v nejlevnější výbavě Family (od 229 990 korun) nesmí přesáhnout 25 tisíc korun.

Nově byla sleva tisíc korun za výše uvedené činnosti zavedena na rodinný model i30 hatchback (na obrázku). U karosářských verzí kombi a fastback již byla ve stejné výši aplikována na začátku prázdnin. 

K jejímu zdvojnásobení z tisícovky na dva tisíce korun došlo u rodinného SUV Tucson, manažerských modelů i40 a i40 kombi a velkých SUV Santa Fe a Grand Santa Fe. U všech těchto vozů byla také nově zavedena sleva pro podnikatele v hodnotě 2000 korun bez DPH za každý rok podnikání. Tato akce také týká všech variant modelu i30 s výjimkou sportovní verze N a malého SUV Kona. U něj také zůstávají slevy za délku trvání řidičáku a vlastnictví hyundaie ve výši tisíc korun.

U většiny modelů značky Hyundai došlo také na začátku prázdnin a nyní v srpnu k úpravám ceníků. Podrobně se k jednotlivým modelům dostaneme v nejbližších dnech.

Ceníky, technické údaje nebo recenze výše zmíněných modelů naleznete po kliknutí na aktivní jméno automobilu.

Související články

Akční výbavy Hyundai i30 Best of Czech zdražily o 20 tisíc korun, novinkou je tzv. Startovné

blog comments powered by Disqus

Seat Leon dostal zpět oblíbené motory i výbavu. Máme podrobný přehled
V Česku už zase koupíte Seat Leon i jeho kombi variantu ST s celou řadou motorů, se kterými se před časem rozloučil. Kolik stojí 1.0 TSI, plynové 1.5 TGI nebo třeba naftové jedna-šestky a dvoulitry? To zjistíte v následujícím přehledu.
22.8.2019 | více
 

Rodinná Dacia Dokker dostala nový motor 1.3 TCe. Víme, kolik stojí
Nejlevnější rodinné auto na českém trhu dostalo nový benzinový motor. Jde o jednotku 1.3 TCe, která je naladěna na dva výkony 75 a 96 kW. Máme podrobnosti.
8.8.2019 | více
 

Výhodné výbavy Tour a Touring Sport dostala i Škoda Octavia liftback
Mladoboleslavská automobilka rozšířila nabídku výbav pro svůj nejprodávanější model. Po Octavii Combi dostane varianty Tour a Touring Sport také liftback. Combi mění nabídku motorů.
6.8.2019 | více
 

Renault Kadjar výrazně zlevnil. V základní i v top verzi zaplatíte o 30 tisíc korun méně
Francouzská automobilka si uprostřed léta připravila velké snížení ceny pro své středně velké SUV. Kadjar zlevnil ve všech výbavových variantách, včetně základní i top verze. Více lze ušetřit i při využití financování.
31.7.2019 | více
 

Nejlevnější auta v Česku: Do čtvrt milionu se jich vejde 18 včetně fabie
Hledali jsme auta pro ty, kteří potřebují jen co nejlevnější vůz na cesty z bodu A do bodu B. Pod 200 tisíc korun jsou jen čtyři, do čtvrt milionu se jich ale vejde už 18. Včetně dvou škodovek.
28.7.2019 | více
 

Všechny články | Odebírat RSS kanál