Auta v porovnavači: žádné :: v poptávkovém formuláři: žádné
Vybermiauto.czAutodata › Novinky

Hyundai upravil akci, ve které dává slevu za roky, kdy zákazník vlastní řidičák a vůz značky

Vloženo: 1.8.2018

Hyundai od začátku prázdnin dává slevu za každý rok, kdy zákazník vlastní řidičský průkaz a za každý rok, kdy vlastní vůz této značky. Tyto bonusy nově zavedl u dalších modelů, u některých je snížil a u některých zvýšil. Nově odměňuje také podnikatele za každý rok činnosti.

U malých automobilů i10, i20 a ix20 se sleva za každý rok držení řidičského průkazu a za každý rok vlastnění vozu Hyundai snížila na polovinu - z tisícovky na pětistovku. Finální sleva pro i10 v nejlevnější výbavě Family (od 229 990 korun) nesmí přesáhnout 25 tisíc korun.

Nově byla sleva tisíc korun za výše uvedené činnosti zavedena na rodinný model i30 hatchback (na obrázku). U karosářských verzí kombi a fastback již byla ve stejné výši aplikována na začátku prázdnin. 

K jejímu zdvojnásobení z tisícovky na dva tisíce korun došlo u rodinného SUV Tucson, manažerských modelů i40 a i40 kombi a velkých SUV Santa Fe a Grand Santa Fe. U všech těchto vozů byla také nově zavedena sleva pro podnikatele v hodnotě 2000 korun bez DPH za každý rok podnikání. Tato akce také týká všech variant modelu i30 s výjimkou sportovní verze N a malého SUV Kona. U něj také zůstávají slevy za délku trvání řidičáku a vlastnictví hyundaie ve výši tisíc korun.

U většiny modelů značky Hyundai došlo také na začátku prázdnin a nyní v srpnu k úpravám ceníků. Podrobně se k jednotlivým modelům dostaneme v nejbližších dnech.

Ceníky, technické údaje nebo recenze výše zmíněných modelů naleznete po kliknutí na aktivní jméno automobilu.

Související články

Akční výbavy Hyundai i30 Best of Czech zdražily o 20 tisíc korun, novinkou je tzv. Startovné

blog comments powered by Disqus

Citroën Berlingo jde proti proudu. Zlevňuje a dostal delší záruky
Na koupi rodinného kompaktu lze ušetřit až 25 tisíc korun. Kromě toho nabízí Citroën i flexibilní záruku a to až na 200 tisíc kilometrů. Máme podrobnosti.
3.6.2020 | více
 

Hyundai zdražil své nejmenší hatchbacky. Za i10 a i20 zaplatíte víc
V červnu se zvedají ceny u korejské automobilky. Zdražení se týká Hyundai i10 a i20 a to ve všech výbavách. Navíc se platí 10 tisíc korun.
1.6.2020 | více
 

Nejlevnějším mild-hybridům kraluje Suzuki. Tři koupíte do 300 tisíc korun
Nabídka vozů s mild-hybridními motory se na českém trhu rozšiřuje. Hledali jsme nejlevnější modely, celkem našli 10 do částky 700 tisíc korun. Tři z nich se ale dokonce vejdou pod 300 tisíc.
27.5.2020 | více
 

Toyota Yaris je v Česku od 335 tisíc korun. Máme podrobný ceník
Japonská automobilka už na českém trhu prodává novou generaci Toyoty Yaris. Malý městský hatchback se prodává se třemi benzinovými motory a v pěti výbavách. Podívejte se na podrobnosti.
25.5.2020 | více
 

Toyota CH-R láká na obrovskou slevu. Zlevnila o 60 tisíc korun
Japonská automobilka chce zřejmě nalákat víc českých zákazníků do svých showroomů. Toyota CH-R zlevnila ve výbavě Comfort o 60 tisíc korun. Vyšší verze Selection a Style jsou naopak dražší.
23.5.2020 | více
 

Všechny články | Odebírat RSS kanál