Auta v porovnavači: žádné :: v poptávkovém formuláři: žádné
Vybermiauto.czAutodata › Novinky

Hyundai upravil akci, ve které dává slevu za roky, kdy zákazník vlastní řidičák a vůz značky

Vloženo: 1.8.2018

Hyundai od začátku prázdnin dává slevu za každý rok, kdy zákazník vlastní řidičský průkaz a za každý rok, kdy vlastní vůz této značky. Tyto bonusy nově zavedl u dalších modelů, u některých je snížil a u některých zvýšil. Nově odměňuje také podnikatele za každý rok činnosti.

U malých automobilů i10, i20 a ix20 se sleva za každý rok držení řidičského průkazu a za každý rok vlastnění vozu Hyundai snížila na polovinu - z tisícovky na pětistovku. Finální sleva pro i10 v nejlevnější výbavě Family (od 229 990 korun) nesmí přesáhnout 25 tisíc korun.

Nově byla sleva tisíc korun za výše uvedené činnosti zavedena na rodinný model i30 hatchback (na obrázku). U karosářských verzí kombi a fastback již byla ve stejné výši aplikována na začátku prázdnin. 

K jejímu zdvojnásobení z tisícovky na dva tisíce korun došlo u rodinného SUV Tucson, manažerských modelů i40 a i40 kombi a velkých SUV Santa Fe a Grand Santa Fe. U všech těchto vozů byla také nově zavedena sleva pro podnikatele v hodnotě 2000 korun bez DPH za každý rok podnikání. Tato akce také týká všech variant modelu i30 s výjimkou sportovní verze N a malého SUV Kona. U něj také zůstávají slevy za délku trvání řidičáku a vlastnictví hyundaie ve výši tisíc korun.

U většiny modelů značky Hyundai došlo také na začátku prázdnin a nyní v srpnu k úpravám ceníků. Podrobně se k jednotlivým modelům dostaneme v nejbližších dnech.

Ceníky, technické údaje nebo recenze výše zmíněných modelů naleznete po kliknutí na aktivní jméno automobilu.

Související články

Akční výbavy Hyundai i30 Best of Czech zdražily o 20 tisíc korun, novinkou je tzv. Startovné

blog comments powered by Disqus

Hyundai i30 se prodává pod 300 tisíc korun. Je nejlevnější kompaktní hatchback v Česku
České zastoupení korejské automobilky radikálně snížilo cenu u základního modelu. Výhodně koupíte také jeho praktičtější provedení Kombi. V ceníku se navíc objevila nová výbava. Víme víc.
17.10.2019 | více
 

Honda CR-V zlevnila. Ušetříte až 35 tisíc korun, ale jen na některých motorech
Japonská automobilka proměnila nabídku u svého SUV střední velikosti. Honda CR-V sice v několika motorizacích zdražil, ale našli jsem i celou řadu slev. Víme, kde lze ušetřit. Čtěte dál
13.10.2019 | více
 

Ford Puma je na českém trhu. Začíná na 449 900 korunách
Auto je možné objednávat už teď, první vozy se ale lidem dostanou do ruky až v dubnu příštího roku. Chystají se i další motory.
4.10.2019 | více
 

Škoda Superb už jezdí jako hybrid do zásuvky. Začíná na 876 900 korunách
Verze PHEV je dostupná jak pro liftback, tak pro verzi Combi. Auto je k dispozici celkem ve čtyřech výbavách. Tady jsou podrobnosti.
25.9.2019 | více
 

Peugeot odstartoval každoroční slevovou akci. Vyplatilo se čekat?
Počínaje dnešním dnem začíná speciální nabídka 7 dní Peugeot, přinášející zvýhodněné ceny některých modelů. O jaké vozy se jedná a jak vysoké jsou slevy? To se dočtete v našem přehledu.
16.9.2019 | více
 

Všechny články | Odebírat RSS kanál