Auta v porovnavači: žádné :: v poptávkovém formuláři: žádné
Vybermiauto.czAutodata › Novinky

Hyundai dává větší slevy dlouholetým řidičům, u většiny modelů ale stanovil limit

Vloženo: 17.9.2018

Hyundai nyní slevuje z ceny svých nových aut 2000 korun za každý rok, kdy máte řidičák. Další dva tisíce za každý rok vlastnictví si mohou odečíst majitelé starších hyundaiů. U většiny modelů ale existují pro finální slevu stropy. Víme, jak vysoké.

České zastoupení korejské značky Hyundai v září opět změnilo pravidla své slevové akce, kterou nabízí od začátku prázdnin. 

Sjednotilo výši slevy za každý rok vlastnění řidičského průkazu a vozu Hyundai. Pro obě události platí u všech aut tarif 2000 korun za rok a tyto slevy se mohou sčítat.

Zároveň však u většiny modelů zavedlo maximální možnou výši slevy.

Aby změn nebylo málo, tak se posouvaly i ceny některých modelů. Pojďme se podívat na stručný přehled všech novinek.

U minivozu i10 vzrostla sleva za každý rok vlastnictví řidičáku a auta o 1500 korun na zmiňované dva tisíce. Má to ale háček, který se jmenuje strop na celkovou výši slevy. A ten je pro nejlevnější provedení Family 10 tisíc korun a u ostatních provedení 26 tisíc korun.

Konkurent Škody Fabia, model i20, už se nabízí pouze v modernizovaném provedení po nedávném faceliftu. Zatím v jediné specifikaci - s motorem 1.25/55 kW a slušnou výbavou Best of Czech za 304 990 korun. To je zlevnění 15 tisíc korun proti srpnu. Celková výše slevy za roky s řidičákem a vozem Hyundai může dosáhnout dvacet tisíc korun. Stejnou sumu ze vstupní částky si mohou ještě jednou odečíst zájemci, kteří chtějí malý pětidveřový hatchback na splátky.

U malého MPV z Nošovic nesoucího označení ix20 činí nový strop slevy 26 tisíc korun. Také zde stejně jako u i20 vzrostl bonus za každý měsíc na dva tisíce z původní pětistovky. O polovinu na 10 tisíc korun navíc zlevnil paket výbavy Plus s rádiem, dálkově ovládaným centrálním zamykáním nebo koženým volantem. 

U rodinného modelu i30 a malého SUV Kona (přehled všech kompaktních SUV najdete zde) se cena bonusu za každý rok zvedla o tisícovku. Zároveň však importér stanovil její strop na 46 tisíc korun. Dosáhne na ni tak každý, kdo je držitelem řidičáku alespoň 23 let.

Konkurent Škody Octavia, i30 fastback a i30 kombi, zlevnil v akčním provedení Best of Czech o dvacet tisíc korun. Verze s klasickou karoserií (recenzi čtěte zde) se tak s touto slušnou výbavou prodává před slevou za 429 990 korun, kombík (test zde) za 439 990 korun.

Pouze rodinné SUV Tucson včetně modernizované verze a velké SUV Santa Fe Classic nemají na slevu žádný limit, takže například řidič, který už padesát let řídí a dvacet let vlastní vůz Hyundai, může klidně uplatnit bonus 140 tisíc korun. Aktuální ceník všech vozů zmíněných v článku najdete po kliknutí na jejich aktivní jména.

Na manažerský model i40 a i40 kombi už slevy neplatí.

Hyundai zrušil bonus 2000 korun bez daně za každý rok činnosti pro podnikatele.

Importér také zdražil všechny verze hybridního a elektrického modelu Ioniq o deset tisíc korun.

Související články

Kia Venga: nejdostupnější malé MPV
Hyundai korigoval slevy u nejmenšího modelu i10. Dosahovaly příliš vysokých částek
Kia Sportage se dá po zlevnění o deset tisíc pořídit již od 484 980 Kč
Dacia Duster vrací do hry benzínovou čtyřkolku za 340 900 Kč

blog comments powered by Disqus

Toyota Yaris jezdí v novém ročníku. Zahodila některé motory, má novou výbavu
Na českém trhu se už nabízí malý hatchback Toyota Yaris v modelovém provedení 2020. To znamená změnu nabídky motorizací, vybrané jednotky zahodily třídveřové i pětidveřová verze. K dispozici je také nová výbava. Nějakou dobu se ale bude současně prodávat ještě starší verze 2019.
19.5.2019 | více
 

Prodeje aut v Česku už klesají pomaleji. Na špici se drží Škoda, VW a Dacia
Statistiky dubnových prodejů Sdružení dovozců automobilů (SDA) ukazují, že pokles v prodejích aut se zpomaluje. Přesto je ve srovnání s loňskem pořád citelný, zejména pokud jde o první čtyři měsíce a ne jen duben. Pořadí značek je skoro stejné.
15.5.2019 | více
 

Někteří na ně nadávají, jiní na ně nedají dopustit. Přehled automobilových asistentů
Elektronické systémy jedni vítají pro jejich přínos bezpečnosti, další zatracují, protože nechtějí, aby jim počítače „kecaly“ do řízení.
15.5.2019 | více
 

Renault zlevnil model Kadjar. Ušetříte ve všech výbavách
Kompaktní SUV Renualt Kadjar je levnější. Na jaro si totiž Francouzi přichystali slevu. Ta se promítá ve všech výbavových verzích. Víme, kolik se dá ušetřit.
13.5.2019 | více
 

Seat vrací oblíbené benzinové motory do svého SUV Ateca
Nejen kvůli emisím, ale později i kvůli nestíhající výrobě musely značky koncernu Volkswagen na čas vyřadit z ceníků některé benzinové motory. Teď se vracejí zpět. Má je například i Seat Ateca, který se v Česku začal nabízet v modelovém provedení pro rok 2020.
9.5.2019 | více
 

Všechny články | Odebírat RSS kanál