Auta v porovnavači: žádné :: v poptávkovém formuláři: žádné
Vybermiauto.czAutodata › Novinky

Auto bez starostí

Komerční prezentace

Vloženo: 29.5.2018

Spokojený řidič už dávno nemusí věnovat svému vozu přehnanou péči. Tedy alespoň ten, který si auto pořídil na operativní leasing, a tudíž se vyhnul starostem spojeným se servisem, přezouváním, STK a placením povinného ručení. Prostřednictvím nové online prodejní platformy ŠKODA Bez starostí přitom lze nový vůz na operativní leasing objednat jednoduše a pohodlně přímo z vašeho domova.

Dřív to bylo vyhrazeno pouze firmám a podnikatelům. Dnes může mít auto na operativní leasing každý. Je to přitom tak snadné. Stačí si na stránkách www.skoda-online.cz vybrat variantu podle potřeby a každý měsíc pak zaplatit určenou částku. Tímto způsobem se vyhnete veškerým starostem spojeným s klasickou péčí o auto. Pokud se navíc řídíte tím, že čas jsou peníze, bohatě na tom vyděláte.

Program ŠKODA Bez starostí musel přes své výhody bojovat s konzervativními zákazníky, kteří jsou zvyklí auto vlastnit. Trendy se ale mění a s ním i tisíce zákazníků, kteří už si stihli vůz na operativní leasing pořídit. V rozhodování přitom mnohdy hraje roli možnost výběru. Program mladoboleslavské automobilky totiž zahrnuje všechny modely Škoda. Pronajmout si tak můžete klidně sportovní Octavii RS 245 nebo sedmimístné SUV Kodiaq. Omezovat se nemusíte ani v příslušenství. Z něho je možné objednat třeba tažné zařízení.

Stejně jako výběr auta, lze i vše ostatní pořídit online. Volbou vozu se otevře stránka s plnou specifikací včetně technických údajů, kde je též možno zvolit variantu služeb Start nebo Komplet (zahrnuje kompletní servisní balíček se zimními koly včetně přezutí), délku pronájmu 24, 36, nebo 48 měsíců, roční nájezd v rozmezí 10 000 až 40 000 km a spoluúčast pojištění ve výši 1 nebo 5 %, přičemž díky systému filtrace cen zákazník neztrácí přehled o finální výši měsíční splátky.

Po uzavření smlouvy se už opravdu o nic nestaráte. Součástí je totiž vždycky i komplexní pojištění, které kromě povinného ručení obsahuje i pojištění veškerých rizik. A to dokonce včetně pojištění skel. Nulová akontace a také fixní výše splátek po celou dobu trvání smlouvy umožňuje přesné plánování nákladů. Stoprocentní mobilitu zákazníkům zajistí v případě potřeby také garance zapůjčení náhradního vozu až na 60 dní zdarma. Zákazník má po skončení sjednaného smluvního nájmu vždy možnost vůz zakoupit za zůstatkovou cenu do osobního vlastnictví.Advertisement

blog comments powered by Disqus

Rodinná Dacia Dokker dostala nový motor 1.3 TCe. Víme, kolik stojí
Nejlevnější rodinné auto na českém trhu dostalo nový benzinový motor. Jde o jednotku 1.3 TCe, která je naladěna na dva výkony 75 a 96 kW. Máme podrobnosti.
8.8.2019 | více
 

Výhodné výbavy Tour a Touring Sport dostala i Škoda Octavia liftback
Mladoboleslavská automobilka rozšířila nabídku výbav pro svůj nejprodávanější model. Po Octavii Combi dostane varianty Tour a Touring Sport také liftback. Combi mění nabídku motorů.
6.8.2019 | více
 

Renault Kadjar výrazně zlevnil. V základní i v top verzi zaplatíte o 30 tisíc korun méně
Francouzská automobilka si uprostřed léta připravila velké snížení ceny pro své středně velké SUV. Kadjar zlevnil ve všech výbavových variantách, včetně základní i top verze. Více lze ušetřit i při využití financování.
31.7.2019 | více
 

Nejlevnější auta v Česku: Do čtvrt milionu se jich vejde 18 včetně fabie
Hledali jsme auta pro ty, kteří potřebují jen co nejlevnější vůz na cesty z bodu A do bodu B. Pod 200 tisíc korun jsou jen čtyři, do čtvrt milionu se jich ale vejde už 18. Včetně dvou škodovek.
28.7.2019 | více
 

Hyundai i20 má zpátky výbavu Style. Najdete v ní i automatickou klimatizaci
Korejská automobilka vrátila na český trh svůj model i20 s výbavou Style. Hlavní konkurent Škody Fabia se v této variantě prodává od 329 990 korun. Vylepšila se i výbavová verze Smart.
25.7.2019 | více
 

Všechny články | Odebírat RSS kanál