Auta v porovnavači: žádné :: v poptávkovém formuláři: žádné
Vybermiauto.czAutodata › Novinky

Auto bez starostí

Komerční prezentace

Vloženo: 29.5.2018

Spokojený řidič už dávno nemusí věnovat svému vozu přehnanou péči. Tedy alespoň ten, který si auto pořídil na operativní leasing, a tudíž se vyhnul starostem spojeným se servisem, přezouváním, STK a placením povinného ručení. Prostřednictvím nové online prodejní platformy ŠKODA Bez starostí přitom lze nový vůz na operativní leasing objednat jednoduše a pohodlně přímo z vašeho domova.

Dřív to bylo vyhrazeno pouze firmám a podnikatelům. Dnes může mít auto na operativní leasing každý. Je to přitom tak snadné. Stačí si na stránkách www.skoda-online.cz vybrat variantu podle potřeby a každý měsíc pak zaplatit určenou částku. Tímto způsobem se vyhnete veškerým starostem spojeným s klasickou péčí o auto. Pokud se navíc řídíte tím, že čas jsou peníze, bohatě na tom vyděláte.

Program ŠKODA Bez starostí musel přes své výhody bojovat s konzervativními zákazníky, kteří jsou zvyklí auto vlastnit. Trendy se ale mění a s ním i tisíce zákazníků, kteří už si stihli vůz na operativní leasing pořídit. V rozhodování přitom mnohdy hraje roli možnost výběru. Program mladoboleslavské automobilky totiž zahrnuje všechny modely Škoda. Pronajmout si tak můžete klidně sportovní Octavii RS 245 nebo sedmimístné SUV Kodiaq. Omezovat se nemusíte ani v příslušenství. Z něho je možné objednat třeba tažné zařízení.

Stejně jako výběr auta, lze i vše ostatní pořídit online. Volbou vozu se otevře stránka s plnou specifikací včetně technických údajů, kde je též možno zvolit variantu služeb Start nebo Komplet (zahrnuje kompletní servisní balíček se zimními koly včetně přezutí), délku pronájmu 24, 36, nebo 48 měsíců, roční nájezd v rozmezí 10 000 až 40 000 km a spoluúčast pojištění ve výši 1 nebo 5 %, přičemž díky systému filtrace cen zákazník neztrácí přehled o finální výši měsíční splátky.

Po uzavření smlouvy se už opravdu o nic nestaráte. Součástí je totiž vždycky i komplexní pojištění, které kromě povinného ručení obsahuje i pojištění veškerých rizik. A to dokonce včetně pojištění skel. Nulová akontace a také fixní výše splátek po celou dobu trvání smlouvy umožňuje přesné plánování nákladů. Stoprocentní mobilitu zákazníkům zajistí v případě potřeby také garance zapůjčení náhradního vozu až na 60 dní zdarma. Zákazník má po skončení sjednaného smluvního nájmu vždy možnost vůz zakoupit za zůstatkovou cenu do osobního vlastnictví.Advertisement

blog comments powered by Disqus

Toyota Yaris jezdí v novém ročníku. Zahodila některé motory, má novou výbavu
Na českém trhu se už nabízí malý hatchback Toyota Yaris v modelovém provedení 2020. To znamená změnu nabídky motorizací, vybrané jednotky zahodily třídveřové i pětidveřová verze. K dispozici je také nová výbava. Nějakou dobu se ale bude současně prodávat ještě starší verze 2019.
19.5.2019 | více
 

Prodeje aut v Česku už klesají pomaleji. Na špici se drží Škoda, VW a Dacia
Statistiky dubnových prodejů Sdružení dovozců automobilů (SDA) ukazují, že pokles v prodejích aut se zpomaluje. Přesto je ve srovnání s loňskem pořád citelný, zejména pokud jde o první čtyři měsíce a ne jen duben. Pořadí značek je skoro stejné.
15.5.2019 | více
 

Někteří na ně nadávají, jiní na ně nedají dopustit. Přehled automobilových asistentů
Elektronické systémy jedni vítají pro jejich přínos bezpečnosti, další zatracují, protože nechtějí, aby jim počítače „kecaly“ do řízení.
15.5.2019 | více
 

Renault zlevnil model Kadjar. Ušetříte ve všech výbavách
Kompaktní SUV Renualt Kadjar je levnější. Na jaro si totiž Francouzi přichystali slevu. Ta se promítá ve všech výbavových verzích. Víme, kolik se dá ušetřit.
13.5.2019 | více
 

Seat vrací oblíbené benzinové motory do svého SUV Ateca
Nejen kvůli emisím, ale později i kvůli nestíhající výrobě musely značky koncernu Volkswagen na čas vyřadit z ceníků některé benzinové motory. Teď se vracejí zpět. Má je například i Seat Ateca, který se v Česku začal nabízet v modelovém provedení pro rok 2020.
9.5.2019 | více
 

Všechny články | Odebírat RSS kanál