Ondřej Běhal
šéfredaktor vybermiauto.cz
Narozený 6. května 1974.
Absolvent fakulty sociálních věd UK v Praze, obory žurnalistika a masová komunikace.
V médiích pracuje od roku 1992.
Začínal jako externí redaktor časopisu Sport Revue a reportér Rádia Bonton.
V roce 1993 získal stálé angažmá ve sportovní redakci deníku Svobodné slovo a začal se zabývat i motoristickou tématikou, ve které pokračoval i po přestupu do Zemědělských novin.
Když se ze ZN začlenily do skupiny nazvané Deníky Bohemia, vybudoval pro nové médium samostatnou přílohu auto-moto a psaní o motorizmu se stalo jeho jedinou pracovní náplní.
V období 2002-2009 vedl ve vydavatelství Axel Springer Praha redakci Světa motorů. Časopis se od roku 2004 chlubí nejvyšším prodaným nákladem mezi motoristickými periodiky v Česku.
Místo šéfredaktora Světa motorů opustil v květnu 2009, aby se mohl naplno věnovat realizaci projektu vybermiauto.cz. Zároveň od června 2009 externě spolupracuje s deníkem Metro, pro který vytváří stránky auto-moto.
Ondřej Běhal je členem Klubu motoristických novinářů. Účastní se volby v anketě Auto roku KMN v České republice.

Jan Markovič
redaktor Hospodářských novin a týdeníku Ekonom
Narozený 9. července 1985.
Nedokončil studium na Vyšší odborné škole publicistiky, ani na fakultě humanitních studií UK v Praze.
V médiích pracuje od roku 2004, motoristické žurnalistice se věnuje od roku 2007.
Své nadšení pro žurnalistiku objevil v roce 2002, kdy se stal členem Sdružení amatérských novinářů, které v té době fungovalo jako "líheň" budoucích žurnalistů. V roce 2004 nastoupil do reportérského oddělení MF DNES jako elév, jeho první článek se týkal vlivu chladného počasí na úrodu vína. O půl roku později se přesunul do regionálního oddělení středních Čech, kde připravoval cestovatelský seriál po vesnicích a městech tohoto regionu. Věnoval se i menším kauzám. Kromě toho si vyzkoušel krátkou dráhu bulvárního reportéra pro agenturu Korzo.
V roce 2006 dostal možnost usednout na post redaktora v internetovém portálu iDNES.cz, kde se věnoval obecnému zpravodajství, černé kronice a zahraničí.
V roce 2007 spoluzaložil všeobecný automobilový portál ZaVolantem.cz a začal se věnovat testování aut. Po neshodách s partnerem jej ale o tři roky později nuceně opustil. Mezitím ale stihl na portálu iHNED.cz oživit rubriku Auto-moto, které se začal věnovat naplno. Postupně si v září 2010 přibral ještě pozici redaktora Auto tištěných Hospodářských novin a od října 2011 také pravidelné rubriky Auto v magazínu Ekonom.
Jan Markovič je členem Klubu motoristických novinářů. Účastní se volby v anketě Auto roku KMN v České republice.

Sabina Kvášová
šéfredaktorka internetového magazínu Žena v autě.cz
Narozená 9. června 1984.
Absolventka fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, obor Masová komunikace a oboru Politologie a mezinárodní vztahy.
V médiích pracuje od roku 2005, motoristické žurnalistice se věnuje od roku 2008. V roce 2005 nastoupila při studiích do vydavatelství Srdce Evropy a sbírala zkušenosti jako redaktorka vydávaných klientských magazínů.
V roce 2008 spoluzaložila v rámci vydavatelství internetový magazín pro ženy o autech Žena v autě.cz. Magazín si dal do vínku popularizovat téma bezpečnosti a žen za volantem a nabídnout ženám orientaci při koupi nového auta, rady při cestování s dětmi a pohled na auta z ženského úhlu vůbec. Magazín se během let vyprofiloval jako jediný nezávislý magazín pro ženy - řidičky v České republice.
Sabina Kvášová spolupracuje s 1. českým automotoklubem žen Praha založeným Eliškou Junkovou, evropskými tituly podobného zaměření o autech pro ženy a je členkou poroty, která volí ženské auto roku „Lady car“ v rámci mezinárodního veletrhu osobních aut Autosalon Brno.

Martin Lankaš
redaktor vybermiauto.cz
Narozený 17. srpna 1989.
Studoval na obchodní akademii v Hořicích.
Po studiích se věnoval práci související s obchodní činností.
V médiích pracuje od roku 2011. Důvodem, proč se přehoupl k této branži, byla záliba v literární tvorbě spojená se zájmem o automobilový svět.

Marek Tomíšek
šéfredaktor Usporne.info
Narozený 5. května 1985.
Absolvent Střední průmyslové školy strojírenské v Kolíně, oboru Strojírenství se zaměřením na využití výpočetní techniky.
Od roku 2005 působil jako externí redaktor RELY.cz, specializovaný na Rally Dakar. Postupně se začal věnovat úsporné jízdě a psát reportáže ze Škoda EconomyRun právě pro RELY.cz a Svět Motorů. V březnu 2014 založil magazín USPORNE.info, ve kterém se věnuje právě úsporné jízdě a úsporným autům. Od května 2014 je členem Klubu motoristických novinářů.

Radek Pecák
Automobilový redaktor zpravodajského webu aktualne.cz

Eva Srpová
redaktorka vydavatelství Economia
K autům má blízko od dětství, kdy se v rodinné autoškole neustále motala kolem motorek, osobních, ale i nákladních aut. Motoristické žurnalistice se věnuje od roku 2006, kdy nastoupila jako redaktorka do časopisu Autocar, české mutaci nejstaršího motoristického magazínu na světě a jednoho z nejdůležitějších automobilových periodik vydávaných ve Velké Británii. V letech 2012-2013 zde zastávala pozici zástupkyně šéfredaktora. V tomto magazínu sertvala až do ukončení jeho vydávání v roce 2013. Poté se na rok stala součástí redakčního týmu vydávajícího časopis AutoTip, mezi lety 2014 a 2016 realizovala četné reportáže s motoristickou tematikou a rozhovory s osobnostmi motoristické branže v časopisu AUTO7. V roce 2016 přijala pozici redaktorky auto-moto sekce ve vydavatelství Economia.
Je členkou výboru Klubu motoristických novinářů a vlastní řidičský průkaz na všechno vyjma autobusu.