Aktualizováno: 28.12.2020

Test Renault Mégane Grandtour 2020

 

 
Renault Mégane Grandtour prodělal facelift, který na první pohled není tak úplně vidět. Na ten druhý se ale z upravených detailů složí obrázek povedeného kombíku nižší střední třídy, které ocení rodiny toužící po komfortním svezení.

Renault Mégane se ve čtvrté generaci prodává na českém trhu od roku 2016, v roce 2020 přišel čas na facelift. Ten přinesl lehké změny exteriéru, interiéru a také nové motorizace pod přední kapotou včetně hybridního provedení. Bát se ale nemusí ani zastánci benzinu a nafty.

Auto láká solidní standardní výbavou a komfortním jízdním projevem. Původní atmosférický motor 1.6 Sce i starší tříválce 1.2 TCe nahradila nová generace přeplňovaných motorů 1.3 TCe a i v základní verzi 103 kW jezdí výborně.

Renault Mégane Grandtour bychom doporučili tříčlenné rodině, které bude vyhovovat průměrná nabídka místa v kabině, kterou zachraňují praktické detaily v kufru.

Renault Mégane Grandtour po faceliftu jsme poprvé otestovali s motorem TCe 140 v kombinaci s manuální převodovkou, který aktuálně slouží jak základní motorizace.

"špatný text".

Kompletní ceník, výbavy, technické údaje, další fotografie, barvy a možnost porovnání s konkurencí najdete zde.

blog comments powered by Disqus