Aktualizováno: 20.9.2017

Test BMW 7L

 

 
Prodloužené BMW řady 7 je primárně určeno pro ty, kteří si najmou řidiče a nechají se v maximálním možném komfortu odvézt na pravém zadním sedadle. Přesto nabízí extrémně silné motory včetně dvanáctiválce s potenciálem bavit, který jsme testovali.

Dvanáctiválcový motor není k dispozici pro „krátkou“ verzi BMW řady 7, což je trochu škoda. Jak se dočtete v recenzi, jde o královský stroj I díky němu může tento model konkurovat vyloženě aristokratickým vozům a dává pro mnohé více smyslu než z minulé generace BMW 7 odvozený Rolls-Royce Ghost. Běžnější konkurencí tohoto modelu je samozřejmě zbytek německého luxusního triumvirát, tedy Audi A8 a Mercedes-Benz S. Audi nabízí technologickou vyspělost, Mercedes obrovské pohodlí v klasickém hávu a BMW je střiženo sportovně.

BMW 7 šesté generace jsme už podrobili velkému testu. Proto více informací hledejte právě v něm, stačí kliknout na tento odkaz. V této recenzi se budeme věnovat hlavně komfortu, který nabízí zadní sedadla a také specifickému motoru. Zajímavé jsou i rozdíly v designu.

"špatný text".

Kompletní ceník, výbavy, technické údaje, další fotografie, barvy a možnost porovnání s konkurencí najdete zde.

blog comments powered by Disqus
  • Audi A8 L
  • Mercedes-Benz S L