Aktualizováno: 26.1.2017

Pomozte nám při vývoji nové generace Vybermiauto

Ondřej Běhal
šéfredaktor, novinář se sedmnáctiletou praxí, více než sedm let dělal šéfredaktora časopisu Svět motorů

Jsem víc novinář než automobilový fanatik.


Portál Vybermiauto.cz se brzy představí v nové podobě. Zveme vás k vývoji a prvnímu testování.

Sedm let je obvyklý generační cyklus modelu auta. Nepřekvapí tedy, že se této periody drží i portál, který je pomocníkem při výběru nového vozidla. Ano, připravujeme novou generaci webu Vybermiauto.cz a ze záhlaví titulní stránky máte možnost podívat se na její předprodukční verzi.

Když znovu použijeme přirovnání ze světa nových automobilů, jde o studii, koncept, předobraz, který se vystavuje na autosalonech, aby výrobce získal ohlasy na něj a do finální verze promítl zejména kritické připomínky. A stejně jako u studií automobilových nejsou ještě všechny součástky zcela funkční, také v naší beta verzi zatím poletují nevychytané mouchy a všechny algoritmy ještě nepracují zcela podle představ. Berte to tedy, prosím, v potaz, ale zároveň si nenechávejte své postřehy, názory a nápady pro sebe a sdělte nám je na info@vybermiauto.cz.

Každopádně je z našeho konceptu vidět, že se chceme ubírat cestou větší srozumitelnosti i pro uživatele, kteří se o auta zajímají pouze tehdy, když si chtějí nový vůz pořídit. Zároveň však zůstaneme nejbohatším zdrojem informací pro ty, kteří si chtějí nový vůz koupit až časem, ale chtějí být průběžně v obraze.

Velkou novinkou je spolupráce s odborníky z portálu Carismo.cz. Jejich práce začíná poté, co si díky nám vyberete konkrétní specifikaci auta, která nejlépe odpovídá vašim požadavkům a nárokům. Mají za úkol doporučit vám prodejce, který konkrétní vůz poskytne za co nejvýhodnějších podmínek.

Dílčích novinek a vylepšení je celá řada, ale ty vám podrobněji popíšeme až při spuštění ostré verze. Její podobu máte ještě možnost ovlivnit, tak se do toho pusťte zde. A nezapomeňte: čekáme na vaši zpětnou vazbu na info@vybermiauto.cz.

blog comments powered by Disqus